Plastová okna Brno, Praha a okolí

Adam ŽÁK
Ředitel společnosti

Tel.: +420 605 848 689

Email: glokna@ryzidomov.cz

Doporučujeme:

 


Okenní sítě

 

Sítě

3

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

Sítě proti hmyzu pro dveřní a okenní řešení dodáváme také v rolovacím provedení.
Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

Okenní sítě s lemem

s lem vyřez

Tento systém je určen pro použití s plastovými nebo euro-okny, kde není přístup pro montáž z venku. 1, velikost: 51.49 KB, obrázek se otevře v novém okněSíť je uchycena otočnými háčky za hranu oken. Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.


2, velikost: 47.23 KB, obrázek se otevře v novém okně

Rám je spojen vnitřními plastovými rohy, které zaručí dokonalý design.

Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé a okru. Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci plastových (popř. plechových) otočných háčků.

Okenní sítě bez lemu

1

Rám je vyroben z hliníkového profilu. Je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Vyrábí se v barvě bílé, hnědé a 99 (základní imitace dřeva).

7, velikost: 20.6 KB, obrázek se otevře v novém okněRám je v rozích spojen plastovými rohy. Síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

6, velikost: 17.45 KB, obrázek se otevře v novém okně

 

 

 

 

 

Extrudované dveřní sítě

22

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu.

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou. Šířka rámu činí 50mm.11, velikost: 40.9 KB, obrázek se otevře v novém okně
Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

14, velikost: 75.23 KB, obrázek se otevře v novém okně


U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček.
 

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

2, velikost: 34.67 KB, obrázek se otevře v novém okněSystém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.Barevné provedení:

  • bílá, hnědá, okr
  • imitace dřeva

 


Vzorky profilů v imitaci dřeva
49 - Tmavý dub, velikost: 40.93 KB, obrázek se otevře v novém okně50 - Nevada, velikost: 23.7 KB, obrázek se otevře v novém okně51 - Přírodní dub, velikost: 27.24 KB, obrázek se otevře v novém okně52 - Sierra, velikost: 26.85 KB, obrázek se otevře v novém okně53+54 - Douglas, velikost: 32.53 KB, obrázek se otevře v novém okně55 - Ořech, velikost: 43.8 KB, obrázek se otevře v novém okně56 - Zlatý dub, velikost: 38.91 KB, obrázek se otevře v novém okně57 - Oregon, velikost: 24.28 KB, obrázek se otevře v novém okně58 - Sapeli, Mahagon, velikost: 46.18 KB, obrázek se otevře v novém okně59 - Cherry Amaretto, velikost: 28.43 KB, obrázek se otevře v novém okně


Nejpoužívanější způsob montáže je pomocí plastových obrtlíků nebo plechových ´´Z´´ plíšků . Montáž sítě je velice jednoduchá a lze provést i z interiéru.