Plastová okna Brno, Praha a okolí

Adam ŽÁK
Ředitel společnosti

Tel.: +420 605 848 689

Email: glokna@ryzidomov.cz

Doporučujeme:

 


Dřevěná eurookna

  Námi dodávaná dřevěná okna a vchodové dveře se vyrábí v rodinné firmě již od roku 1997 v souladu s Prohlášením o shodě a jsou certifikována akreditovanou laboratoří ve Zlíně.

  Základním materiálem je stabilní třívrstvý lepený hranol ze smrku, meranti či dubu. Tyto eurohranoly eliminují kroucení, praskání a průhyb hranolu a zcela zabezpečují stabilitu a tvarovou stálost, zejména při rozdílných teplotách vnitřního a vnějšího prostředí. Dlouhou životnost oken podporuje kvalitní hloubková impregnace a následný vysokotlaký nástřik vrchního lazurovacího laku německé firmy GLASURIT.

KOVÁNÍ:

  Celoobvodové kování Maco Multi Trend bezpečnostní třídy A, které mimo jiné standardně obsahuje polohovací pojistku, pojistku proti násilnému nadzvednutí křídla a u balkonových dveří protiprůvanovou pojistku včetně venkovního madla.

MATERIÁL:

SMRK - cink - napojovaný

SMRK - fix - nenapojovaný

MERANTI

AMERICKÝ DUB

 

 
 
 

  Široká škála barev (celá paleta RAL, a lazury s přiznanou strukturou dřeva) umožňuje splnit individuální požadavky nejnáročnějších zákazníků. Všechny povrchové úpravy jsou šetrné k životnímu prostředí. Spodní části rámů a křídel jsou opatřeny hliníkovými okapnicemi s eloxovanou povrchovou úpravou, jejichž tvar ladí s konturami celého okna.

  Charakteristické vlastnosti:

  • Dřevěná okna jsou charakteristická svoji stálostí, nepodléhají průhybům či prasknutím.
  • Jsou zhotovená z přírodního materiálu.
  • Dosahují vynikajících izolačních parametrů.
  • Obsahují nízký součinitel prostupu tepla.
  • Jsou charakteristická svým elegantním vzhledem.